Горсовет рапортуют о существенном увеличении бюджета Одессы. По словам главного финансиста города Светланы Бедреги, бюджет развития в нынешнем году увеличился более чем в семь раз.
Как сообщила чиновник в ходе сегодняшнего заседания исполнительного комитета, три года назад бюджет развития Одессы составлял всего 300 миллионов гривен, спустя год – миллиард, а в декабре 2016-го достиг двух миллиардов гривен.
«За первый квартал 2017 года бюджет развития профинансирован на сумму в 150 миллионов гривен, что более чем в семь раз больше, чем аналогичные показатели 2016 года. Такое существенное увеличение дает возможность активно строить, реконструировать и финансировать крупные инфраструктурные проекты», — отметила она.
Также Светлана Бедрега сообщила, что на депозитных счетах мэрия аккумулировала 599 миллионов гривен, которые дали 16 миллионов дивидендов. По этому показателю Одесский регион занимает пятое место в Украине.
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
вот, это тот аргумент, который надо приводить наивным жителям, считающим, что сейчас в городе что-то делается. ПРосто надо понимать, что это жалкие, неразворованные подачки от ворсовета, на которых тоже украдена бездна наших денег.
Хорошо.если у тебя нет денег, выбирай-боевой гопак, хортинг (вид спортивных единоборств), украинский рукопашный бой «Спас» и украинская борьба на поясах.
05 липня 2016 року слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва Макуха А.А., при секретарі Річенко М.В., за участю детектива Бравермана С.О., розглянувши клопотання сторони кримінального провадження -детектива Національного антикорупційного бюро України, погоджене із начальником відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Омельченко О.М. про тимчасовий доступ до речей і документів в рамках досудового розслідування внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №52016000000000123 від 28.04.2016 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 КК України, -
в с т а н о в и в:
Детектив звернувся з клопотанням, в якому просив надати дозвіл на тимчасовий доступ до розрахункових рахунків та документів, які перебувають у володінні публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" (МФО 300465, ЄДПОУ 00032129 адреса: м. Київ, вул. Госпітальна, 12г).
Дане клопотання обґрунтоване тим, що у провадженні Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 28.04.2016 за № 52016000000000123 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.5 ст.191 КК України.
В обґрунтування поданого клопотання детектив зазначав, що у період з 2014 року по теперішній час службові особи та депутати Одеської міської ради, діючи за попередньою змовою з іншими особами, з використанням підконтрольних їм суб'єктів господарювання, зокрема ТОВ «Ростдорстрой» (код ЄДРПОУ 33658865), ТОВ «СК «Автострой» (код ЄДРПОУ 37477703), ТОВ «будівельно-виробнича компанія «ПИК-СТРОЙ» (ТОВ «БВК «ПИК-СТРОЙ», код ЄДРПОУ 34506313) та інших підприємств, вчиняють розтрату коштів місцевого бюджету міста Одеси в особливо великих розмірах.
Органами Одеської міської ради є Управління капітального будівництва та Управління дорожнього господарства. Вказані управління є одними із замовників державних закупівель серед комунальних підприємств, управлінь та департаментів міста Одеси та Одеської області, що уклали контрактів на значну частину коштів Одеського місцевого бюджету.
Відповідно до даних офіційного загально-державного веб-порталу «Державні закупівлі» у 2014-2016 рр. Управлінням капітального будівництва та Управлінням дорожнього господарства укладено договори з:ТОВ «Ростдорстрой» (код ЄДРПОУ 33658865) на 437 млн. грн.; ТОВ «СК Автострой» (код ЄДРПОУ 37477703) на 241 млн. грн.; ПП «Київшляхбуд» (код ЄДРПОУ 36156238) на 52 млн. грн.; ТОВ «БВК «ПИК-СТРОЙ» (код ЄДРПОУ 34506313) на 52 млн. грн.; ТОВ «ДРСУ-КОМ» (код ЄДРПОУ 33509109) на 2, 5 млн. грн.
Відповідно до злочинної схеми направленої на розкрадання бюджету міста Одеси, бюджетні кошти міста виділялись на проведення робіт за замовленням Управління капітального будівництва та Управління дорожнього господарства для їх подальшого розкрадання, шляхом неповного виконання робіт та завищення їх обсягів і вартості, при цьому, тендерно-конкурсні процедури відбувались формально, укладались договори лише з підконтрольними вищевказаним особам підприємствами, на рахунки яких і перераховувались бюджетні кошти, з подальшим виведенням їх, у тому числі через мережу підконтрольних підприємств за межі України (офшори).
Таким чином, вказані вище службові особи, діючи у відповідності до розробленої ними злочинної схеми, вчиняють розтрату коштів місцевого бюджету, одержаних за результатами процедур державних закупівель на суму більше ніж 800 млн. грн.
Встановлено, що для реалізації своїх злочинних планів направлених на заволодіння державними коштами, керівники: ТОВ «Ростдорстрой» використовують розрахунковий рахунок публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" (МФО 300465, ЄДПОУ 00032129 адреса: м. Київ, вул. Госпітальна, 12г) №2600930103886.
Також обґрунтовуючи клопотання слідчий зазначав, що значення вказаних документів для встановлення обставин у кримінальному провадженні насамперед полягає в тому, що вони мають важливе значення для встановлення факту перерахування державних коштів, на розрахункові рахунки та з рахунків ТОВ «Ростдорстрой», отриманих в результаті незаконного використання бюджетних коштів, а також ідентифікувати підприємства на рахунки яких перераховувались ці кошти, а в подальшому осіб, які їх оготівковували.
Слідчий просив постановити ухвалу про надання тимчасового доступу до зазначених документів без виклику представників особи, у володінні якої вони знаходяться, оскільки існує реальна загроза зміни або знищення документів.
Слідчій суддя відповідно до частини другої ст. 163 КПК України визнав за можливе провести розгляд даного клопотання без виклику представників особи за наведених слідчим підстав.
Згідно з ч.1 ст.107 КПК України фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних заходів не здійснювалась.
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, відносяться відомості, які можуть становити банківську таємницю.
Згідно ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» банківською таємницею є інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні послуг банку. Зокрема, банківською таємницею є відомості про банківські рахунки клієнтів, операції, які були проведені на користь чи за дорученням клієнта, здійснені ним угоди.
Згідно ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Заслухавши пояснення детектива, перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах, слідчий суддя приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання про тимчасовий доступ до документів, оскільки вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні.
Керуючись ст.ст. 131, 132, 159-164, 166, 309, 369-372 КПК України, суд -
у х в а л и в:
Клопотання — задовольнити.
Надати старшому детективу — керівнику Другого відділу детективів Другого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Філоненку Тарасу Михайловичу, старшому детективу — заступнику керівника Другого відділу детективів Другого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Снєгірьову Олександру Михайловичу, старшому детективу Національного бюро Другого відділу детективів Другого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Браверману Станіславу Олександровичу та детективам Національного бюро Другого відділу детективів Другого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Гасанову Роману Анатолійовичу, Катеринюку Віктору Вікторовичу, Павленко Юлії Ігорівні, Мартиніву Юрію Ярославовичу, Хитю Юрію Петровичу, Дибі Олені Дмитрівні, Коваленко Ларисі Анатоліївні, Сенюті Василю Євгенійовичу, Ковачу Дмитру Васильовичу тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, з можливістю їх вилучення, що знаходяться у володінні публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" (МФО 300465, ЄДПОУ 00032129 адреса: м. Київ, вул. Госпітальна, 12г), а саме: справи з юридичного оформлення рахунку, а саме документів, які були надані на відкриття (подальшої зміни поточних даних) рахунків №2600930103886, що належить ТОВ «Ростдорстрой» (код ЄДРПОУ 33658865) та додавалися до справи під час функціонування вказаного рахунку, у тому числі заяви на його відк
Да вы что? Покажите в каком месте увеличилось, улучшилось, развилось, мягче ездить стало? На центр города страшно смотреть. Красивейшие здания, а доведены до состаояния «с глаз долой». Что гостям показывать будем? Кадоровские общаги и аркадийский филиал 7 км?
Да вы че? Серьезные автомобили, виллы и яхты наших серьезных людей по оффшорным островам не видели? А они есть. И именно там все увеличилось, улучшилось и развилось. Зато вам дали немного гречки, и много обещаний.
Так это бюджет развития офшоров значительно увеличился? Кто бы мог подумать? Спасибо за подсказку. И кстати гречку давно не ем, предпочитаю другие продукты.